ROYAL CANIN Mini Puppy SHN - sausas šunų maistas - 2 kg
ROYAL CANIN Mini Puppy SHN - sausas šunų maistas - 2 kg












ROYAL CANIN Mini Puppy SHN - sausas šunų maistas - 2 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Augintinio gyvenimo etapas | Šuniukas |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Augimo laikotarpis |
| Svoris | 2 kg |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Veislės dydis | Mažas (2–10 kg) |
| Be glitimo | Ne |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Poveikis sveikatai | Sveiki kaulai, sveikas augimas, stiprūs ir galingi dantys |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be konservantų | Taip |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Be sojos | N |
| Be laktozės | Taip |
| Papildomos funkcijos | Augimo laikotarpis, Bendra sveikata |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Kategorija | Šuniui |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Džeko Raselo terjeras, Maltiečių k. |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Žalios skaidulos | 1,3% |
| Žali pelenai | 6,8% |
| Baltymai | 31% |
| Riebalų kiekis | 20% |