ROYAL CANIN Mini Exigent - sausas maistas įnoringiems šunims - 1kg
ROYAL CANIN Mini Exigent - sausas maistas įnoringiems šunims - 1kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas E, Vitaminas D3 |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Svoris | 1 kg |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Daržovių |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Miniatiūrinis špicas, Vakarų Škotijos baltasis terjeras, Maltiečių k. |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Serija | ROYAL CANIN kačių sveikatos mityba |
| Augintinio amžius | Suaugusieji, Vyresnysis |
| Papildomos funkcijos | Senjorams Bendra sveikata |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Pakuotės svoris | 1 kg |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Žalios skaidulos | 2,6% |
| Geležies kiekis | 38 mg/kg |
| Baltymai | 30% |
| Vario kiekis | 12 mg/kg |
| Cinko kiekis | 133 mg/kg |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Seleno kiekis | 0,08 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 22% |
| Jodo kiekis | 39 mg/kg |
| Žali pelenai | 4,8% |
| Mangano kiekis | 50 mg/kg |
| Vitamino A kiekis | 29500 TV/kg |