ROYAL CANIN Mini Digestive Care - sausas šunų maistas suaugusiems mažų veislių šunims - 1kg
ROYAL CANIN Mini Digestive Care - sausas šunų maistas suaugusiems mažų veislių šunims - 1kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Šunų veislė | Bet kokia veislė |
| Svoris | 1 kg |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas A, Vitaminas D3 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Pagrindinis skonis | Žąsis, Vištiena |
| Papildomos funkcijos | Virškinimo palaikymas |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Jorkšyro terjeras |
| Kategorija | Šuniui |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Kad maistas neužterštų, įsitikinkite, kad šuns dubuo visada švarus. |
| Geležies kiekis | 37 mg/kg |
| Cinko kiekis | 135 mg/kg |
| Baltymai | 30% |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Žalios skaidulos | 1,8% |
| Riebalų kiekis | 22% |
| Seleno kiekis | 0,08 mg/kg |
| Žali pelenai | 6,1% |
| Jodo kiekis | 3,7 mg/kg |
| Vario kiekis | 11 mg/kg |
| Magnio kiekis | 48% |
| Vitamino A kiekis | 30500 TV/kg |