ROYAL CANIN Mini Adult - šlapias šunų maistas - 12 x 85g
ROYAL CANIN Mini Adult - šlapias šunų maistas - 12 x 85g








ROYAL CANIN Mini Adult - šlapias šunų maistas - 12 x 85g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Papildoma informacija | Produktas yra perprojektuojamas ir keičiama jo sudėtis. Pristatymas priklauso nuo pristatymo partijų. |
| Be glitimo | Ne |
| Svoris | 12 x 85 g |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Padeda palaikyti sveiką svorį, Stiprūs ir sveiki kaulai, Oda ir kailis |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be konservantų | Taip |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Pakuotės tipas | Pakelis, Rinkinys |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Papildomos funkcijos | Antsvoris, Bendra sveikata |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Kategorija | Šuniui |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Neskirta vartoti žmonėms. |
| Riebalų kiekis | 5,2% |
| Drėgmės kiekis | 81,1% |
| Baltymai | 7,6% |
| Žali pelenai | 1,5% |
| Žalios skaidulos | 0,8% |