-
−4%
ROYAL CANIN Mini Adult +8 - sausas šunų maistas - 2 kg
ROYAL CANIN Mini Adult +8 - sausas šunų maistas - 2 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kategorija | Šuniui |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Stiprūs ir sveiki kaulai, Gyvybingumas, Padeda palaikyti sveiką svorį |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be konservantų | Taip |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Maltiečių kalba, Džeko Raselo terjeras |
| Pakuotės tipas | Pakelis |
| Papildomos funkcijos | Raumenų auginimas, Antsvoris, Bendra sveikata |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Be glitimo | Ne |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be sojos | N |
| Papildoma informacija | Produktas yra perprojektuojamas ir keičiama jo sudėtis. Pristatymas priklauso nuo pristatymo partijų. |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg, 1–1,9 kg |
| Augintinio amžius | Suaugusieji, Vyresnysis |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Svoris | 2 kg |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Žali pelenai | 6,3% |
| Žalios skaidulos | 1,5% |
| Baltymai | 27% |