Royal Canin Medium Puppy 4 kg Kukurūzai, Paukštiena
Royal Canin Medium Puppy 4 kg Kukurūzai, Paukštiena











Royal Canin Medium Puppy 4 kg Kukurūzai, Paukštiena
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Svoris | 4 kg |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas A, Vitaminas D3, Vitaminas E |
| Kategorija | Šuniui |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena, Kukurūzai |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Augintinio gyvenimo etapas | Šuniukas |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Baltymai | 32% |
| Žali pelenai | 8% |
| Vitamino E kiekis | 520 mg/kg |
| Riebalų kiekis | 20% |
| Žalios skaidulos | 1,7% |
| Vitamino D3 kiekis | 1000 TV/kg |
| Vitamino A kiekis | 16000 TV/kg |