ROYAL CANIN Maltese Adult - sausas šunų maistas - 1,5 kg
ROYAL CANIN Maltese Adult - sausas šunų maistas - 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Papildomos funkcijos | Plaukai ir oda |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Maltiečių k. |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Be sojos | N |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Šunų veislė | Maltiečių k. |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Be konservantų | Taip |
| Svoris | 1,5 kg |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Veislės dydis | Mažas (iki 5 kg) |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Be glitimo | Ne |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Be laktozės | Taip |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Riebalų kiekis | 18% |
| Žali pelenai | 6,2% |
| Baltymai | 24% |
| Žalios skaidulos | 1,4% |