-
−3%
ROYAL CANIN Jack Russell Adult sausas šunų maistas - 1,5 kg
ROYAL CANIN Jack Russell Adult sausas šunų maistas - 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Augintinio amžius | Suaugusieji, Jaunesnysis |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Kategorija | Šuniui |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Papildomos funkcijos | Plaukai ir oda |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Džeko Raselo terjeras |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Ryžiai, Paukštiena |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Be glitimo | Ne |
| Svoris | 1,5 kg |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Šunų veislė | Džeko Raselo terjeras |
| Veislės dydis | Mini (5–10 kg) |
| Be sojos | N |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata, oda ir kailis |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Baltymai | 30% |
| Žali pelenai | 6,1% |
| Riebalų kiekis | 16% |
| Žalios skaidulos | 1,3% |