ROYAL CANIN Chihuahua - pakuotė 12x85g
ROYAL CANIN Chihuahua - pakuotė 12x85g










ROYAL CANIN Chihuahua - pakuotė 12x85g
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakuotės tipas | Pakelis |
| Talpa | 85 g |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Produkto kategorija | Šlapias maistas |
| Kategorija | Šuniui |
| Kiekis | 12 |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Suvartoti iki galiojimo pabaigos datos., Neskirta vartoti žmonėms. |
| Žali pelenai | 2,1% |
| Drėgmės kiekis | 79% |
| Baltymai | 8,5% |
| Riebalų kiekis | 5,6% |
| Žalios skaidulos | 1,4% |