ROYAL CANIN CCN Medium Sterilized Adult - sausas šunų maistas - 12 kg
ROYAL CANIN CCN Medium Sterilized Adult - sausas šunų maistas - 12 kg











ROYAL CANIN CCN Medium Sterilized Adult - sausas šunų maistas - 12 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Specifiniai augintinių poreikiai | Padeda palaikyti sveiką svorį, Sterilizuoti arba kastruoti, Polinkis į antsvorį |
| Svoris | 12 kg |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be glitimo | Ne |
| Svorio diapazonas | 10 kg - 15,9 kg |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Papildomos funkcijos | Sterilizacija, Antsvoris |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Šunų veislė | Visų vidutinio dydžio šunų veislių |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be sojos | N |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Kategorija | Šuniui |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Žali pelenai | 4,9% |
| Riebalų kiekis | 13% |
| Žalios skaidulos | 6,4% |
| Baltymai | 28% |