-
−3%
ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - sausas šunų maistas - 3 kg
ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - sausas šunų maistas - 3 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Be sojos | N |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Tinkamas virškinimas |
| Be konservantų | Taip |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Svoris | 3 kg |
| Be laktozės | Taip |
| Šunų veislė | Visų vidutinio dydžio šunų veislių |
| Poveikis sveikatai | Tinkamas virškinimas |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Be glitimo | Ne |
| Veislės dydis | Vidutinis (11–25 kg) |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Pagrindinis skonis | Žąsis |
| Papildomos funkcijos | Plaukai ir oda, Virškinimo palaikymas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Serija | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Riebalų kiekis | 18% |
| Baltymai | 25% |
| Žalios skaidulos | 1,8% |
| Žali pelenai | 6,2% |