ROYAL CANIN Bulldog Adult - sausas šunų maistas - 12 kg
ROYAL CANIN Bulldog Adult - sausas šunų maistas - 12 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Ryžiai, Mėsa |
| Be laktozės | Taip |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Jokių specialių poreikių |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Svoris | 12 kg |
| Be konservantų | Nėra duomenų |
| Be sojos | N |
| Šunų veislė | Buldogas |
| Veislės dydis | Mažos šunų veislės (4–14 kg) |
| Be glitimo | Ne |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Veislės dydis | Vidutinės veislės 10–25 kg |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Prancūzų buldogas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena, Vištiena |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Kategorija | Šuniui |
| Svorio diapazonas | 10 kg - 15,9 kg |
| Be dirbtinių dažiklių | Nėra duomenų |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Žali pelenai | 6,5% |
| Baltymai | 24% |
| Žalios skaidulos | 2,8% |
| Riebalų kiekis | 14% |