Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.sausas maistas suaugusiems šunims - 7,5kg
Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.sausas maistas suaugusiems šunims - 7,5kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Papildomos funkcijos | Bendra sveikata |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Svorio diapazonas | 5–9,9 kg |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Šicu |
| Svoris | 7,5 kg |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Paukštiena, Ryžiai |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Poveikis sveikatai | Dantų priežiūra, oda ir kailis |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Šunų veislė | Šicu |
| Veislės dydis | Mini (5–10 kg) |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas B6, Vitaminas B12, Vitaminas B9 (folio rūgštis), Vitaminas A, Vitaminas B1, Vitaminas D3, Vitaminas B5, Vitaminas C, Vitaminas H (biotinas), Vitaminas B3, Vitaminas B2, Vitaminas E |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Riebalų kiekis | 20% |
| Seleno kiekis | 0,29 mg/kg |
| Žali pelenai | 5,6% |
| Tiamino (vitamino B1) kiekis | 27 mg/kg |
| Folio rūgšties (vitamino B9) kiekis | 13,6 mg/kg |
| Vitamino D3 kiekis | 800 TV/kg |
| Riboflavino (vitamino B2) kiekis | 48,6 mg/kg |
| Geležies kiekis | 193 mg/kg |
| Vitamino C kiekis | 300 mg/kg |
| Pantoteno rūgšties (vitamino B5) kiekis | 145,2 mg/kg |
| Mangano kiekis | 81 mg/kg |
| Baltymai | 24% |
| Vitamino E kiekis | 600 mg/kg |
| Taurino kiekis | 0,2 mg/kg |
| Kalcis | 0,82% |
| Fosforas | 0,6% |
| Vitamino A kiekis | 31000 TV/kg |
| Vitamino B12 kiekis | 130 μg/kg |
| Vario kiekis | 15 mg/kg |
| Natris | 0,3% |
| Kalio kiekis | 0,7% |
| Cinko kiekis | 238 mg/kg |
| Niacino (vitamino B3) kiekis | 482,9 mg/kg |
| Biotino kiekis | 3070 μg/kg |
| Metabolizuojama energija (ME) | 4008 kcal/kg |
| L-karnitino kiekis | 100 mg/kg |
| Jodo kiekis | 5,8 mg/kg |
| Žalios skaidulos | 3% |
| Vitamino B6 kiekis | 75,8 mg/kg |
| Magnio kiekis | 0,05% |