ROYAL CANIN BHN Jorkšyro terjeras Sausas suaugusių šunų maistas - 7,5 kg
ROYAL CANIN BHN Jorkšyro terjeras Sausas suaugusių šunų maistas - 7,5 kg








ROYAL CANIN BHN Jorkšyro terjeras Sausas suaugusių šunų maistas - 7,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šunų veislė | Jorkšyro terjeras |
| Be sojos | N |
| Veislės dydis | Labai mažas (< 4 kg) |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be konservantų | Ne |
| Svoris | 7,5 kg |
| Be glitimo | Ne |
| Poveikis sveikatai | Bendra sveikata, oda ir kailis |
| Augintinio gyvenimo etapas | Brandus |
| Įtraukti antioksidantai | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Serija | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Papildomos funkcijos | Plaukai ir oda, Bendra sveikata |
| Augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Kategorija | Šuniui |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Svorio diapazonas | 5–9,9 kg |
| Naminių gyvūnėlių veislė | Jorkšyro terjeras |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad šuns dubenėlis visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Riebalų kiekis | 18% |
| Baltymai | 28% |
| Žali pelenai | 5,1% |
| Žalios skaidulos | 2,8% |