ROTHO Loft - gydymo konteineris - 3,2l
ROTHO Loft - gydymo konteineris - 3,2l



ROTHO Loft - gydymo konteineris - 3,2l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kategorija | Šuniui, Katėms |
| Produkto kategorija | Pašarų konteineris |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Produkto spalva | Juoda, Skaidrus |
| Svorio diapazonas | 201–499 g |
| Gylis | 100 mm |
| Ūgis | 214 mm |
| Svoris | 200 g |
| Plotis | 200 mm |
| Įspėjimai | Reguliariai valykite gaminį, kad užtikrintumėte higieną. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas turėtų būti naudojamas pagal numatytą paskirtį. |