ORIJEN Mažos veislės šuniukas - sausas šunų maistas - 1,8kg
ORIJEN Mažos veislės šuniukas - sausas šunų maistas - 1,8kg



ORIJEN Mažos veislės šuniukas - sausas šunų maistas - 1,8kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Papildomos funkcijos | Be grūdų, Padidėjęs jautrumas maistui, Bendra sveikata, Be glitimo, Alergija, Raumenų auginimas |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Kategorija | Šuniui |
| Be glitimo | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Alergiškas, Maisto alergija |
| Svoris | 1,8 kg |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be sojos | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Be cukraus | Taip |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Įspėjimai | Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. |
| Riebalų kiekis | 20% |
| Drėgmės kiekis | 12% |
| Žali pelenai | 9% |
| Žalios skaidulos | 4% |
| Baltymai | 38% |