




Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 7*
d. d.
Nominali galia 11kW
Kabelių pravedimas Kortelės perbraukimas / APP
Matmenys 290x180x95 mm
Įvesties dažnis 50/60 Hz
Išėjimo įtampa 200-240V
Išėjimo srovė 16A
Įkrovimo laido ilgis 5m
Apsaugos nuo viršsrovė,viršįtampio, nuo žemos įtampos
Apsaugos nuo per didelės temperatūros vertė
Apsaugos nuo elektros nuotėkio vertė
PEN apsauga
Darbinė temperatūra -35°C~50°C
Darbinė drėgmė -5%~95% nekondensacija
Apsaugos lygis IP54
Aušinimo modelis Natūralus aušinimas
MTBF 50 000 valandų
| Galia | 11 kW |
| Su laidu | Taip |
| Laido ilgis | 5 m |
| Laido forma | Tiesus |
| Valstybės parama | Galioja |
| Laido tipas | type 2 |
| Ilgis | 200 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 200 mm |
| Svoris | 4000 g |