- Prekė sandėlyje
-
−3%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Galinga epiliacija. Švelnus odai.
Lygi oda iki 4 savaičių
„Philips Epilator Series 8000“: pirmasis pasaulyje epiliatorius su keraminiais pincetais, kad epiliacija būtų patogesnė. Dvigubo veikimo technologija sugauna net trumpiausius plaukelius, kad plaukeliai išliktų švelnūs kelias savaites.
- prieš „Philips Satinelle Advanced“ ir „Satinelle Prestige“.
- * CLT Vokietija N = 153, 2019 m.
| Santrauka | „Philips Epilator Series 8000 BRE740/10“ drėgno ir sauso skutimo epiliatorius. Produkto spalva: Rožinė, Balta, Kūno sritys: Pažastys, Užpakalinė šlaunis, Bikinio sritis, Priekinė šlaunis, Išorinė šlaunis, Keičiamos skutimo galvutės: Epiliacija, Šveitimas, Skutimas, Lyginamasis pedikiūro volelis. Maitinimo šaltinis: Baterija, AC įvesties įtampa: 15 V, Baterijos tipas: Įmontuota baterija. Garantijos laikotarpis: 2 metai. Svoris: 407 g. Pakuotės tipas: Dėžutė |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,21 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,07 |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Bikini zonos žoliapjovės galvutė | Taip |
| Kūno sritys | Pažastis / Užpakalinė šlaunis / Bikinis / Priekinė šlaunis / Išorinė šlaunies dalis |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Keraminė epiliavimo sistema | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Ledo aušintuvas jautrioms vietoms | Ne |
| Nuimama skutimo galvutė | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Šveitiklis | Taip |
| Veido sritys | Netaikoma |
| Keičiamos skutimo galvutės | Epiliacija / Šveitimas / Skutimas / Lyginamasis pedikiūro volelis |
| Diskų skaičius | 32 diskai |
| Greičių skaičius | 2 |
| Tikslusis žoliapjovė | Ne |
| Produkto spalva | Rožinė/balta |
| Sukimosi greitis | 70400 aps./min. |
| Skustuvas | Taip |
| Žoliapjovė | Taip |
| Plaunamas | Taip |
| Drėgnai ir sausai | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 15 V |
| Baterijos lygio indikatorius | Taip |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Įkrovimo laikas | 2 val. |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Veikimo laikas | 40 minučių |
| Galia | 5,4 W |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Svoris | 407 g |
| Įkrovimo bazė | Ne |
| Valymo šepetys | Taip |
| Veido galvutė pridedama | Ne |
| Masažo kempinės | Ne |
| Pridėtų dangtelių / galvučių skaičius | 8 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pedikiūro dildė | Taip |
| Maišelis | Taip |
| Apsauginis dangtelis | Ne |
| Jautrios srities dangtelis | Taip |
| Laikymo maišelis | Taip |
| Modelio pavadinimas | Epiliatorius „Series 8000 BRE740/10“ drėgnam ir sausam skutimui |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002793 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,68 kg |