- Prekė sandėlyje
Vaflinė ARIETE A1973
Vaflinė ARIETE A1973



Vaflinė ARIETE A1973
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ARIETE, Ariete |
| Modelis | A1973 |
| Ilgis | 250 mm, 275 mm. |
| Plotis | 210 mm, 125 mm. |
| Aukštis | 95 mm, 240 mm. |
| Galia | 700 W |
| Svoris | 2 kg, 2 kg. |
| Spalva | Raudona sp |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Ne |
| Temperatūros reguliavimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |