- Prekė sandėlyje
Severinas 2052
Severinas 2052






Severinas 2052
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
- karščiui atsparus dažymas - 4 padėčių jungiklis: išjungta - viršutinė kaitra - apatinė kaitra - viršutinė ir apatinė kaitra - 60 minučių laikmatis su garsiniu signalu pasirinkto kepimo ciklo pabaigoje - indikatoriaus lemputė - grilis ir kepimo grotelės - kepimo skardos matmenys: (P) 24,5 x (G) 15 cm - neslystančios guminės kojelės
| Orkaitė | |
|---|---|
| Bendra orkaitės (-ių) vidinė talpa: | 9 litrai |
| Bendra orkaitės galia: | 800 W |
| Orkaičių skaičius: | 1 |
| Orkaitės vidinė talpa: | 80 litrų |
| Lentynų skaičius: | 1 lentynos |
| Dizainas | |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Kepimo skardos matmenys: | 245 x 150 mm |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Valdymo padėtis: | Priekinė dalis |
| Tinklelių skaičius: | 1 |
| Ergonomika | |
| Lengva valyti: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 358 mm |
| Gylis: | 310 mm |
| Ūgis: | 210 mm |