Severin 2198
Severin 2198




Severin 2198
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
- blynų kepimo forma su nelimpančia danga, Ø apie 30 cm
- su medine mentele ir mediniu blynų vartymo pagaliuku
- aukštos kokybės plastikinis korpusas
- kintamo termostato
- įjungimo/išjungimo jungiklis
- pilotinė liepsna
- paruošto naudoti indikatorius
- kabelių saugykla
- neslystančios kojelės
| Techninės detalės | |
|---|---|
| Blynelių skaičius: | 1 blynas(-ai) |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Blyno skersmuo: | 30 cm |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |
| Neslystančios kojelės: | Taip |
| Korpuso medžiaga: | Plastikas |
| Indikacinė lemputė: | Taip |
| Laido laikymas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 350 mm |
| Gylis: | 315 mm |
| Ūgis: | 80 mm |
| Galia | |
| Galia: | 1000 W |