Proficook elektrinis stiklinis virdulys PC-WKS 1190 G
Proficook elektrinis stiklinis virdulys PC-WKS 1190 G





Proficook elektrinis stiklinis virdulys PC-WKS 1190 G
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Sidabras |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Korpuso medžiaga | Stiklas, plienas |
| Temperatūra (maks.) | 100 °C |
| Valdymo tipas | Supimas |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Ne |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galia | 2200 W |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 250 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Gylis | 145 mm |
| Svoris | 1,2 kg |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |