- Prekė sandėlyje
Proficook elektrinis stiklinis virdulys PC-WKS 1190 G
Proficook elektrinis stiklinis virdulys PC-WKS 1190 G





Proficook elektrinis stiklinis virdulys PC-WKS 1190 G
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Rocking |
| Housing material | Glass, Steel |
| Product colour | Silver |
| Overheat protection | Yes |
| Wi-Fi controlled | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Temperature (max) | 100 °C |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2200 W |
| Width | 220 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Depth | 145 mm |
| Height | 250 mm |
| 360° rotational base | Yes |