Philips 3000 series HD9411/70 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Mėlyna
Philips 3000 series HD9411/70 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Mėlyna






Philips 3000 series HD9411/70 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Mėlyna
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Valdiklio tipas | Strix |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 248 mm |
| Gylis | 156 mm |
| Plotis | 252,2 mm |
| Svoris | 1,01 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Belaidis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |