-
−3%
MAESTRO MR-084 4,5l vandens šildytuvas
MAESTRO MR-084 4,5l vandens šildytuvas






MAESTRO MR-084 4,5l vandens šildytuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo tipas | Mygtukai, lietimui jautrūs |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Detektoriaus tipas | Palieskite |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Siurblio tipas | Elektrinis, Rankinis |
| Produkto spalva | Pilka, Balta |
| Vandens bako talpa | 4,5 l |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, plastikas |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 750 W |
| Ūgis | 365 mm |
| Gylis | 290 mm |
| Plotis | 210 mm |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Įmontuotas vandens siurblys | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |