-
−3%
MAESTRO MR-074-GOLD keraminis elektrinis virdulys
MAESTRO MR-074-GOLD keraminis elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Automatinis išsijungimas, kai vandens bakas tuščias | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Produkto spalva | Auksas, Juoda |
| Laido laikymas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kabelio ilgis | 0,65 m |
| Gylis | 230 mm |
| Ūgis | 260 mm |
| Plotis | 165 mm |