-
−4%
Elektrinis virdulys MAESTRO MR-071 1 l
Elektrinis virdulys MAESTRO MR-071 1 l



Elektrinis virdulys MAESTRO MR-071 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Concealed heating element | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Water level indicator | Yes |
| Product colour | Beige |
| Boundless 360° design | Yes |
| Water tank capacity | 1 L |
| Non-slip feet | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Power | 1000 W |
| Cord length | 0.65 m |
| Diameter | 15 cm |
| Height | 180 mm |
| Width | 206 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Material | Ceramic |
| Cordless | Yes |