-
−4%
Elektrinis virdulys MAESTRO MR-071 1 l
Elektrinis virdulys MAESTRO MR-071 1 l



Elektrinis virdulys MAESTRO MR-071 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Beribis 360° dizainas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Produkto spalva | Smėlio spalvos |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1000 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Laido ilgis | 0,65 m |
| Plotis | 206 mm |
| Svoris | 1,5 kg |
| Ūgis | 180 mm |
| Skersmuo | 15 cm |
| Belaidis | Taip |
| Medžiaga | Keramika |