- Prekė sandėlyje
MAESTRO MR-045 elektrinis virdulys 1,7 l
MAESTRO MR-045 elektrinis virdulys 1,7 l




MAESTRO MR-045 elektrinis virdulys 1,7 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water level indicator | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Product colour | Black |
| Filtering | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Concealed heating element | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Boundless 360° design | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| 360° rotational base | Yes |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Height | 230 mm |
| Weight | 1.17 kg |
| Cord length | 0.65 m |
| Cordless | Yes |
| Material | Technopolymer |