-
−1%
MAESTRO MR-045 elektrinis virdulys 1,7 l
MAESTRO MR-045 elektrinis virdulys 1,7 l




MAESTRO MR-045 elektrinis virdulys 1,7 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Beribis 360° dizainas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2200 W |
| Laido ilgis | 0,65 m |
| Ūgis | 230 mm |
| Svoris | 1,17 kg |
| Belaidis | Taip |
| Medžiaga | Technopolimeras |