Maestro MR-024-GREY elektrinis virdulys
Maestro MR-024-GREY elektrinis virdulys


Maestro MR-024-GREY elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Virdulio vidinė medžiaga | Nerūdijantis plienas 18/10 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Dviguba siena | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Švino kabelio ilgis | 0,7 m |
| Temperatūros kontrolė | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1850–2200 V |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |