-
−6%
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7l MR-051-GREY
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7l MR-051-GREY



MAESTRO elektrinis virdulys 1,7l MR-051-GREY
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Produkto spalva | Balta, Nerūdijantis plienas |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Ūgis | 230 mm |
| Plotis | 160 mm |
| Ilgis | 210 mm |
| Pasukamas pagrindas | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Ergonomiška rankena | Taip |