-
−2%
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK



MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Produkto spalva | Raudona |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Ilgis | 210 mm |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Ūgis | 220 mm |
| Plotis | 155 mm |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |