- Prekė sandėlyje
„KitchenAid 5KEK1522EMS“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, pilkas
„KitchenAid 5KEK1522EMS“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, pilkas





„KitchenAid 5KEK1522EMS“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Lever |
| Product colour | Grey |
| Number of temperature settings | 7 |
| Concealed heating element | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Removable filter | Yes |
| Quick boiling | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| Housing material | Stainless steel, Aluminium |
| Power | 2400 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power plug type | Type C |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Depth | 210 mm |
| Weight | 2.15 kg |
| Width | 263 mm |
| Height | 218 mm |
| Cordless | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Display | Analog |
| 360° rotational base | Yes |