-
−13%
Juodas virdulys su ekranu 2500W BK-17PBT BLOW WI-FI TUYA
Juodas virdulys su ekranu 2500W BK-17PBT BLOW WI-FI TUYA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Filtering | No |
| Product colour | Black |
| Control type | Touch |
| Overheat protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2500 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power source | AC |
| Manual | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Wide opening lid | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Shape | Jug shape |
| Indication light | Yes |