Fellow Corvo EKG PRO elektrinis virdulys, matinės juodos spalvos
Fellow Corvo EKG PRO elektrinis virdulys, matinės juodos spalvos
Fellow Corvo EKG PRO elektrinis virdulys, matinės juodos spalvos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojama temperatūra | 40–100 °C |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Filtro medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Vandens bako talpa | 0,9 l |
| Galia | 1200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Svoris | 1,2 kg |
| Gylis | 220 mm |
| Ūgis | 196 mm |
| Plotis | 170 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Užrakinamas dangtis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |