-
−1%
Esperanza EKK036X elektrinis virdulys 2,5 l 2200 W nerūdijančio plieno
Esperanza EKK036X elektrinis virdulys 2,5 l 2200 W nerūdijančio plieno
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Šlifuotas plienas |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens bako talpa | 2,5 l |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Dangčio atidarymo tipas | Atlenkiamas dangtis |
| Belaidis | Taip |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Automatinis išsijungimas | Taip |