-
−1%
Esperanza EKK036X elektrinis virdulys 2,5 l 2200 W nerūdijančio plieno
Esperanza EKK036X elektrinis virdulys 2,5 l 2200 W nerūdijančio plieno
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Brushed steel |
| Concealed heating element | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| Boil-dry protection | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Water tank capacity | 2,5 l |
| Power | 2200 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Lid opening type | Hinged lid |
| Cordless | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Auto power off | Yes |