- Prekė sandėlyje
Esperanza EKK029 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Juoda, Plieninė
Esperanza EKK029 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Juoda, Plieninė









Esperanza EKK029 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Juoda, Plieninė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Product colour | Black, Steel |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Control type | Buttons |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Lid opening type | Button |
| Shape | Jug shape |
| Cord length | 0.75 m |
| On/off switch | Yes |
| Display | Analog |
| Auto power off | Yes |