-
−4%
Esperanza EKK027 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, skaidrus
Esperanza EKK027 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, skaidrus

















Esperanza EKK027 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, skaidrus
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Stiklas, plastikas |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 5 |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Permatomas, baltas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Atlenkiamas dangtis | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Dangčio atidarymo tipas | Rankinis |
| Laido ilgis | 0,75 m |