Esperanza EKK018B Elektrinis virdulys 1,7 L, Balta / Mėlyna
Esperanza EKK018B Elektrinis virdulys 1,7 L, Balta / Mėlyna






Esperanza EKK018B Elektrinis virdulys 1,7 L, Balta / Mėlyna
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paslėptas kaitinimo elementas | Ne |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Dangčio atidarymo tipas | Rankinis |
| Belaidis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |