Esperanza EKK011K Elektrinis virdulys 1,7 L juodas, daugiaspalvis 2200 W
Esperanza EKK011K Elektrinis virdulys 1,7 L juodas, daugiaspalvis 2200 W





Esperanza EKK011K Elektrinis virdulys 1,7 L juodas, daugiaspalvis 2200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Permatomas, baltas |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Stiklas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 2200 W |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |