- Prekė sandėlyje
-
−4%
Esperanza EKK011K Elektrinis virdulys 1,7 L juodas, daugiaspalvis 2200 W
Esperanza EKK011K Elektrinis virdulys 1,7 L juodas, daugiaspalvis 2200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Translucent, White, Black |
| LED backlight | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Housing material | Glass, Plastic |
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Power | 2200 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Cord length | 0.75 m |
| Cordless | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |