Elektrinis virdulys Ravanson CB-7015 (1800W; 1,8l; juodas)
Elektrinis virdulys Ravanson CB-7015 (1800W; 1,8l; juodas)


Elektrinis virdulys Ravanson CB-7015 (1800W; 1,8l; juodas)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas, Juoda |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Nerūdijantis plienas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1800 W |
| Svoris | 820 g |
| Produkto dydis | 225 x 153 x 225 mm |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Belaidis | Taip |