Elektrinis virdulys Ravanson CB-7015 (1800W; 1,8l; juodas)
Elektrinis virdulys Ravanson CB-7015 (1800W; 1,8l; juodas)


Elektrinis virdulys Ravanson CB-7015 (1800W; 1,8l; juodas)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Indication light | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Boil-dry protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Power source | AC |
| Power | 1800 W |
| Weight | 820 g |
| Product size | 225 x 153 x 225 mm |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | Yes |