- Prekė sandėlyje
Activejet 6GNU - 3M - S maitinimo juosta su laidu
Activejet 6GNU - 3M - S maitinimo juosta su laidu


Activejet 6GNU - 3M - S maitinimo juosta su laidu
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Plastic |
| Placement supported | Indoor |
| Indication light | No |
| On/off switch | Yes |
| AC outlet types | Type E (FR) |
| Suitable location | Home office, Universal, Living room, Office |
| Product colour | Grey |
| Swivel AC outlet | No |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Power plug type | Type E |
| Cable length | 3 m |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Maximum current | 10 A |
| Height | 38 mm |
| Depth | 60 mm |
| Width | 178 mm |
| Weight | 503 g |
| Cable colour | Grey |