SKALBYKLĖ WW90DG6U25LKU4 SMG
SKALBYKLĖ WW90DG6U25LKU4 SMG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | WW90DG6U25LKU4 |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 66 kg, 67 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | BPM inverteris |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo talpa | 9 kg. Gręžimas, aps/min- 1400 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Programų skaičius | 24 |
| Skalbimo programos | Tylus skalbimas, Super 15 min., Skalbimas šaltame vandenyje, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Sportinė, Mišri, Spalvotiems, Skalavimas ir gręžimas, Delikati programa, Eco programa, Džinsų programa, Lauko drabužių programa, Rankšluosčių plovimo programa, Higienos programa, Patalynės skalbimo programa |
| Triukšmo lygis skalbiant | 72 dB |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 72 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Grynieji matmenys (plotis x aukštis x skersmuo) 600 x 850 x 550 mm. Pilnas gylis, įskaitant išsikišančią dalį630 mm |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |