- Prekė sandelyje
Skalbyklė WHIRLPOOL TDLR 6040S EU/N, 6 kg
Skalbyklė WHIRLPOOL TDLR 6040S EU/N, 6 kg
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | TDLR 6040S EU/N |
| Plotis | 40 cm, 440 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 90 cm, 950 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 53 kg, 54.5 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43 l |
| Skalbimo efektyvumo klasė | C |
| Skalbimo talpa | 6 kg. Gręžimas, aps/min- 1000 |
| Valdymas | Mechaninis |
| Programų skaičius | 7 |
| Skalbimo programos | Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Eco medvilnė, Sintetika, Eco programa, Skalavimo programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 78 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 690 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |