- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ TOP TDLRB 65261BS EU/N WHP
SKALBYKLĖ TOP TDLRB 65261BS EU/N WHP
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | TDLRB 65261BS EU/N |
| Plotis | 40 cm, 450 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 90 cm, 940 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 56 kg, 57.2 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 44 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo talpa | 6.5 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Mechaninis |
| Programų skaičius | 11 |
| Skalbimo programos | Eco 40-60 |
| Triukšmo lygis skalbiant | 78 dB |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | Big Digit |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 700 mm. |
| Pagaminimo šalis | SK |