- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ TOP TDLR 7231BS EU WHIRLPOOL
SKALBYKLĖ TOP TDLR 7231BS EU WHIRLPOOL
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | TDLR 7231BS EU |
| Plotis | 40 cm, 400 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 90 cm, 900 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 56 kg, 56.8 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo talpa | 7 kg. Gręžimas, aps/min- 1151 |
| Valdymas | Mechaninis |
| Programų skaičius | 7 |
| Skalbimo programos | Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Sportinė, Skalavimas ir gręžimas, 20° C programa, Delikati programa, Eco programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 78 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |